слайдер 1
Category: Спектакли

Зустрічайте Прем’єру — «Фіксі ШОУ – 3. Рятівники часу»!

Найрейтинговіші мультяшні герої Фіксікі, популярні в 90 країнах світу, знову запрошують всіх поринути в світ технічних пригод!

Ви коли-небудь думали про те, як виглядали б Фіксікі, якби вийшли з екрану? У виставі «Рятівники часу» герої улюбленого серіалу — Сімка, Нолик і Фаєр саме такі, якими ви їх знаєте! І вони запрошують глядачів пограти! Але як це зробити, якщо Фіксікі такі маленькі? Дуже просто! Фіксікі зменшать зал!

Нудьгувати на шоу не доведеться ні маленьким, ні великим, адже кожен гість — повноправний учасник! Цікавий сюжет зрозумілий завдяки коротким діалогам, а дії героїв постійно доповнюються веселим інтерактивом: музичними іграми, танцями, спілкуванням з усім залом, дружніми співами хітових фіксіспівок!

Фіксікі з’являються ефектно! Прилітаючи на літаку, Нолик зменшує всіх глядачів і ДімДімича, щоб познайомитися з кожним малюком, разом пограти і повеселитися. Але в гру втручається непроханий гість … Комп’ютерний Бот загрожує назавжди зупинити найголовніший годинник в світі! Як герої зможуть здолати його поплічників: Іржу, Пил і Коротке Замикання, врятувати час і зробити з вірусу корисну програму? Тільки якщо малюки та їхні батьки допоможуть їм!

Пізнавальний сюжет легко запам’ятається дітям, а герої з голосами і обличчям мультперсонажів не тільки перенесуть дітлахів в улюблений мультфільм, але і зможуть переконати навіть батьків, що все по-справжньому.

Кожен малюк буде залучений в дію і відчує себе потрібним і незамінним.

«Фіксі ШОУ!» — це найнезвичайніша вистава в історії дитячих свят! Це абсолютний хіт!

P.S. Дітям до 4-х  років вхід безкоштовно без надання окремого місця у супроводі дорослих (квиток потрібний тільки дорослому).

Вистава йде українською мовою, розрахована на дітей від 3-х до 10-ти років, тривалість 1 година. 

Компанія Like PRO та ТМ Best4Kids — це більше 600 вистав по всьому світу. Наші концерти — кращі ліцензійні дитячі шоу в Україні та країнах Європи. Ми пропонуємо глядачам найкращі ліцензійні дитячі шоу в Україні та країнах Європи.

Дивіться про «Фіксі Шоу» тут

До зустрічі на «Фіксі ШОУ – 3»!

 


Афіша «Фіксі ШОУ-3. Рятівники часу» на грудень 2017 

Вінниця
Будинок офіцерів
2 грудня 2017, субота, 17:00
Вартість 80-260 грн
Квитки в касі театру, онлайн на karabas.com
Довідки: (067) 462-00-22 – каса театру, (066) 123-68-63

Дніпро
ПК Машинобудівників
3 грудня 2017, неділя, 11:00
Вартість 80-240 грн
Квитки в касі театру, онлайн на karabas.com
Довідки: (050) 239-90-00