1024px_fixi_layers
Category: Спектакли

Зустрічайте найочікуванішу Прем’єру НОВОГО «Фіксі ШОУ-2» українською мовою!

Знову найрейтинговіші мультяшні герої Фіксики, популярні у 90-ти країнах світу, запрошують всіх поринути у світ технічних пригод!

Що ви знаєте про фіксиків? Що вони лагодять механізми, живуть у всіх приладах і бояться людей? А чи знаєте ви, що фіксики люблять гратися, танцювати, співати пісні і веселитися?

Про це знає Геній Євгенович Чудаков, вчений зі світовим ім’ям. Він винайшов спеціальну машину для збільшення, щоб познайомити всіх глядачів з їх улюбленими фіксиками! Сімка з Ноликом з радістю погоджуються взяти участь в цьому експерименті і стають величезними … Фіксики із задоволенням граються з глядачами, змагаються один з одним, танцюють і співають фіксіпєлкі. Головне — це не потрапити на очі адміністратору залу, Умє Палатовнє! Адже вона не вірить в існування фіксиків…

А ви хочете дізнатися, як Сімка з Ноликом впораються зі злюкою адміністратором, та пограти з улюбленими героями і отримати неймовірну кількість позитивних емоцій? Тоді обов’язково приходьте на нове «Фіксі ШОУ»!

«Фіксі ШОУ!» — інтерактивний спектакль-«хеппенінг», який дозволить кожній дитині взяти участь у дивовижних пригодах фіксиків прямо під час вистави. Ви миттєво схопитеся за планшет або телефон, адже це — єдине в Україні ліцензійне шоу від творців мультфільму.

На всіх чекають гіперреалістичні герої понад два метри заввишки, втілені творцями серіалу в технології 3D-принт, з голосами справжніх фіксиків: вони говорять на сцені, як на екрані; дивовижні декорації і спецефекти; ігри та веселощі.

Дійові особи: Сімка, Нолик, Ума Палатовна Занозіна, Геній Євгенович Чудаков.

Маленькі глядачі будуть у захваті!

Кожен малюк буде залучений в дію і відчує себе потрібним і незамінним.

«Фіксі ШОУ!» — це найнезвичайніша вистава в історії дитячих свят! Це абсолютний хіт!

P.S. Дітям до 4-х  років вхід безкоштовно без надання окремого місця у супроводі дорослих (квиток потрібний тільки дорослому).

Вистава йде українською мовою, розрахована на дітей від 3-х до 10-ти років, тривалість 1 година. 

Компанія Like PRO та ТМ Best4Kids — це більше 600 вистав по всьому світу. Наші концерти — кращі ліцензійні дитячі шоу в Україні та країнах Європи.

Дивіться про «Фіксі Шоу» тут


Графік «Фіксі ШОУ-2. Обережно, фіксики!»

Генічеськ
Районний Будинок Культури
21 квітня 2017, п’ятниця, 18:00
Квитки в касі БК
Вартість 60-120 грн
Довідки: 095-052-24-38

Мелітополь
Палац Культури ім. Т. Шевченка
22 квітня 2017, субота, 11:00
Квитки в касі ПК
Вартість 60-150 грн Квитки онлайн
Довідки: 063-158-04-58

Енергодар
Палац Культури «Сучасник»
22 квітня 2017, субота, 17:00
Вартість 60-150 грн
Квитки в касі ПК
Довідки: 068-322-86-00

One thought on “Прем’єра нового шоу — «Фіксі ШОУ-2. Обережно, Фіксики!»

Comments are closed.